ماشین آلات کشتارگاه

شرکت سما گستر کهن نماینده انحصاری شرکت آلبرک ترکیه در ایران ماشین آلات کشتارگاهی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد که فرآیند کشتار سریع، باکیفیت و بهداشتی را تضمین می‌نماید.

ساخت کشتارگاه

برای ساخت و راه اندازی کشتارگاه مرغ و طیور به تجهیزاتی که بهداشت، کیفیت، سرعت و بهره‌وری را افزایش دهند، نیازمندیم. ماشین آلات کشتارگاهی کار خود را با دریافت طیور زنده شروع کرده و تا مرحله بسته بندی محصول ادامه می‌دهند. بطور کلی می‌توان ماشین آلات کشتارگاه را در مراحل دریافت مرغ زنده، مرحله کشتار و پرکنی، مرحله تخلیه اتوماتیک، مرحله چیلینگ، مرحله چیلینگ هوایی، مرحله سورتینگ، مرحله قطعه بندی، مرحله بسته بندی، مرحله جمع آوری ضایعات و سیستم کنترل پنل دسته بندی کرد. می‌توانید هریک از دسته بندی این ماشین آلات را در انتهای صفحه مشاهده کرده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت آلبرک

شرکت آلبرک در سال 1995 توسط آقای نیهات چلیک تأسیس گردید. این مجموعه با بیش از سی سال تجربه در طراحی و تولید ماشین آلات خطوط کشتارگاهی، با ارزیابی دقیق نیازهای بازار و درخواست مشتریان، تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته و بهترین راه‌حل‌ها را به مشتریان خود در این زمینه ارائه می‌دهد.

آلبرک موفقیت گرا بوده و متشکل از تیم‌های فنی و مدیریت متخصص، مجرب و بسیار حرفه‌ای در بخش‌های مختلف بازاریابی، فروش، تولید، تدارکات و خدمات پس از فروش است.

این مجموعه دارای بخش تحقیق و توسعه (R&D) بوده و پروژه‌ها برحسب نیاز و درخواست مشتریان، با توجه به نیازهای بومی و منطقه‌ای و بهره‌گیری از به‌روزترین نرم افزارها، طراحی می‌شوند. همچنین قادر به نصب و راه‌اندازی سیستم‌های مقرون به صرفه و با کیفیت فرآوری مرغ در کمترین زمان، در ظرفیت‌های مختلف طبق آخرین استانداردهای جهانی با رعایت نکات و اصول بهداشت، محیط زیست و مدیریت ضایعات زیست محیطی می‌باشد. این شرکت با ساخت و نصب تجهیزات و کاهش هزینه‌های عملیاتی، بازگشت سرمایه در کمترین زمان را ممکن می‌سازد.

دامنه ساخت و تجهیز خطوط علاوه بر مرغ، شامل سیستم‌های فرآوری بوقلمون، اردک و غاز مطابق درخواست مشتریان و نیاز مصرف‌کننده نیز می‌باشد. رویکرد این شرکت در تحقق اهداف خود، اجرای پروژه بر منبای درخواست و نیاز مشتری است که این امر موجب افزایش رقابت پذیری، کاهش هزینه‌های تولید و ارائه خدمات پس از فروش منسجم می‌گردد. شرکت آلبرک مجهز به انبار قطعات و مواد اولیه بوده که با برنامه‌ریزی و سازماندهی مناسب، جریان تولید ماشین آلات را سهولت می‌بخشد و قادر به ارائه خدمات پس از فروش در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان خود است.

با نصب و راه‌اندازی بیش از ده پروژه کشتارگاه کلید بسته در سه قاره و خدمات دفتر مرکزی در استانبول، نمایندگان انحصاری ما در سراسر جهان امکان مشاوره و خدمات پس از فروش آسان را فراهم نموده‌اند.

آلبرک در نزدیکی شماست!