ماشین آلات کشتارگاه

شرکت سما گستر کهن نماینده انحصاری شرکت آلبرک ترکیه در ایران ماشین آلات کشتارگاهی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد که فرآیند کشتار سریع، باکیفیت و بهداشتی را تضمین می‌نماید.

مرحله دریافت مرغ زنده

مرحله دریافت مرغ زنده

این بخش اولین مرحله فرآوری طیور است. پس از پرورش طیور در مزارع، آن‌ها را در سبدهایی به کشتارگاه حمل می‌کنند. در این بخش از دو دستگاه «حمل قفس» جهت حمل طیور زنده به مراحل کشتارگاه و دستگاه «سبدشوی» جهت شست و شو و ضدعفونی سبدهای حمل کننده طیور استفاده می‌شود. ماشین‌آلات و تجهیزات با توجه به ظرفیت کشتارگاه انتخاب می‌شوند. جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده دقیق‌تر ماشین آلات این مرحله از کشتارگاه اینجا کلیک کنید.

مشاهده مرحله دریافت مرغ زنده
مرحله کشتار و پرکنی

مرحله کشتار و پرکنی

طیور زنده در این بخش ذبح می‌شوند. بنابراین، نحوه کارکرد ماشین ‌آلات در این مرحله بسیار مهم است. کارکرد اصلی این بخش ذبح طیور، کندن پر و آماده سازی آن‌ها برای مرحله تخلیه است. ساختار ماژولار خط در این بخش‌ برای ارتقا ظرفیت بالقوه در آینده بسیار مفید خواهد بود و فرصتی برای ایجاد اصلاحات در سیستم موجود ارائه می‌دهد. بسیاری از اقدامات ایمنی در این بخش صورت می‌گیرند.جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده دقیق‌تر ماشین آلات این مرحله از کشتارگاه اینجا کلیک کنید.

مشاهده مرحله کشتار و پرکنی
مرحله تخلیه اتوماتیک

مرحله تخلیه اتوماتیک

این بخش شامل پیچیده‌ترین ماشین آلات و تجهیزات است. ماشین آلات این مرحله جهت تخلیه و جدا سازی ارگان‌های داخلی پرندگان بکار گرفته می‌شوند. برخی از این ماشین آلات عبارت‌اند از: مقعد زن، دستگاه چاک زن، دستگاه تخلیه شکم مرغ، تسمه نقاله جداسازی دل، جگر و قلوه، سنگدان پاک کن اتوماتیک و... . این دسته از ماشین آلات را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهیم داد.

مشاهده مرحله تخلیه اتوماتیک
مرحله چیلینگ

مرحله چیلینگ

شستن و خنک کردن، فرآیندی مهم در فرآوری طیور است. هدف اصلی مرحله چیلینگ پایین آوردن دمای طیور پس از کشتار و تخلیه و قبل از چیلینگ هوایی است. این امر کیفیت محصول را تضمین کرده و عاملی مؤثر در ماندگاری بیشتر آن است. برای مشاهد محصولات چیلینگ کلیک کنید.

مشاهده مرحله چیلینگ
مرحله چیلینگ هوایی

مرحله چیلینگ هوایی

در فرآوری طیور، مرحله چیلینگ هوایی تأثیر مستقیم بر محصول داشته و نیازمند مراقبت شدید است. نکته مهم زمان ماندن محصول در در محفظه هوای خنک و دمای محفظه است. این مرحله جهت حفظ سلامت طیور در کشتارگاه‌ها بسیار مهم است. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مشاهده مرحله چیلینگ هوایی
مرحله سورتینگ

مرحله سورتینگ

این بخش شامل پیچیده‌ترین ماشین آلات کشتارگاهی از نظر الکترونیکی است. در این بخش وزن و کیفیت محصول با استفاده از نرم افزار کامپیوتری در پنل مخصوص خط سورتینگ تعیین می‌شود. سیستم plc موجود در این خط وزن هر مرغ را اندازه گیری کرده و اطلاعات را به برنامه کامپیوتری ارسال می‌کند. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مشاهده مرحله سورتینگ
مرحله بسته بندی

مرحله بسته بندی

آخرین مرحله در فرآیند کشتار، بسته بندی می‌باشد. محصول به وسیله دستگاه پنوماتیکی و دستگاه کلیپس زن اتوماتیک که بر روی نوار نقاله تعبیه شده‌اند بسته بندی می‌شود. مرغ‌ها توسط کارگران به داخل دستگاه جهت بسته بندی و سپس کلیپس زن بسته هدایت می‌شوند. برای مشاهده ماشین آلات مخصوص بسته بندی و اطلاع از قیمت‌ها کلیک کنید.

مشاهده مرحله بسته بندی
مرحله قطعه بندی

مرحله قطعه بندی

فرآیند قطعه بندی کشتار توسط ماشین‌هایی که بر خط نصب شده‌اند و به صورت مستقل از هم کار می‌کنند انجام می‌شود. خط قطعه بندی شامل: برش دهنده بال، بال کامل، سینه، جدا کننده ساق‌ها و مرغ انداز است. این خط ساختار ماژولار دارد و می‌توان ماشین آلات را به راحتی حذف یا اضافه کرد. برای مشاهده ماشین آلات قطعه بندی و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاهده مرحله قطعه بندی
بخش ضایعات

بخش ضایعات

فرآوری طیور منجر به تولید انواع ضایعات و زباله می‌شود. دستگاه‌هایی مانند پمپ انتقال و سپاریتور ضایعات برای ارزیابی و کنترل ضایعات بکار گرفته می‌شوند. بطور کلی، نظافت در همه مراحل کشتارگاه‌ اهمیت بسیار بالایی دارد و برخی از موارد بهداشت و ضایعات باید در طراحی کشتارگاه درنظر گرفته شوند. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مشاهده بخش ضایعات
سیستم کنترل پنل

سیستم کنترل پنل

توسط سیستم کنترل؛ مدیریت، نیروی برق ماشین آلات، سرعت نوار نقاله‌ها، آلارم توقف ماشین آلات در شرایط اضطراری و تمامی مراحل کشتار در کشتارگاه کنترل می‌شود.

مشاهده سیستم کنترل پنل

ساخت کشتارگاه

برای ساخت و راه اندازی کشتارگاه مرغ و طیور به تجهیزاتی که بهداشت، کیفیت، سرعت و بهره‌وری را افزایش دهند، نیازمندیم. ماشین آلات کشتارگاهی کار خود را با دریافت طیور زنده شروع کرده و تا مرحله بسته بندی محصول ادامه می‌دهند. بطور کلی می‌توان ماشین آلات کشتارگاه را در مراحل دریافت مرغ زنده، مرحله کشتار و پرکنی، مرحله تخلیه اتوماتیک، مرحله چیلینگ، مرحله چیلینگ هوایی، مرحله سورتینگ، مرحله قطعه بندی، مرحله بسته بندی، مرحله جمع آوری ضایعات و سیستم کنترل پنل دسته بندی کرد. می‌توانید هریک از دسته بندی این ماشین آلات را در انتهای صفحه مشاهده کرده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت آلبرک

شرکت آلبرک در سال 1995 توسط آقای نیهات چلیک تأسیس گردید. این مجموعه با بیش از سی سال تجربه در طراحی و تولید ماشین آلات خطوط کشتارگاهی، با ارزیابی دقیق نیازهای بازار و درخواست مشتریان، تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته و بهترین راه‌حل‌ها را به مشتریان خود در این زمینه ارائه می‌دهد.

آلبرک موفقیت گرا بوده و متشکل از تیم‌های فنی و مدیریت متخصص، مجرب و بسیار حرفه‌ای در بخش‌های مختلف بازاریابی، فروش، تولید، تدارکات و خدمات پس از فروش است.

این مجموعه دارای بخش تحقیق و توسعه (R&D) بوده و پروژه‌ها برحسب نیاز و درخواست مشتریان، با توجه به نیازهای بومی و منطقه‌ای و بهره‌گیری از به‌روزترین نرم افزارها، طراحی می‌شوند. همچنین قادر به نصب و راه‌اندازی سیستم‌های مقرون به صرفه و با کیفیت فرآوری مرغ در کمترین زمان، در ظرفیت‌های مختلف طبق آخرین استانداردهای جهانی با رعایت نکات و اصول بهداشت، محیط زیست و مدیریت ضایعات زیست محیطی می‌باشد. این شرکت با ساخت و نصب تجهیزات و کاهش هزینه‌های عملیاتی، بازگشت سرمایه در کمترین زمان را ممکن می‌سازد.

دامنه ساخت و تجهیز خطوط علاوه بر مرغ، شامل سیستم‌های فرآوری بوقلمون، اردک و غاز مطابق درخواست مشتریان و نیاز مصرف‌کننده نیز می‌باشد. رویکرد این شرکت در تحقق اهداف خود، اجرای پروژه بر منبای درخواست و نیاز مشتری است که این امر موجب افزایش رقابت پذیری، کاهش هزینه‌های تولید و ارائه خدمات پس از فروش منسجم می‌گردد. شرکت آلبرک مجهز به انبار قطعات و مواد اولیه بوده که با برنامه‌ریزی و سازماندهی مناسب، جریان تولید ماشین آلات را سهولت می‌بخشد و قادر به ارائه خدمات پس از فروش در کوتاهترین زمان ممکن به مشتریان خود است.

با نصب و راه‌اندازی بیش از ده پروژه کشتارگاه کلید بسته در سه قاره و خدمات دفتر مرکزی در استانبول، نمایندگان انحصاری ما در سراسر جهان امکان مشاوره و خدمات پس از فروش آسان را فراهم نموده‌اند.

آلبرک در نزدیکی شماست!