۲۰ سال تولید بدون overhaul

۲۰ سال تولید بدون overhaul

بیست سال پیش، ژنگ‌چانگ به عنوان برند چینی مطرح در زمینه ماشین‌آلات خوراک دام، طیور و آبزیان با همکاری آقای لیو پروژه‌ خوراک را در مغولستان اجرا کرد.

به دلیل کیفیت بالا و پایداری تجهیزات، تجربه غنی در زمینه خدمات مشتری و ارائه راه‌حل‌های مناسب ژنگ‌ چانگ از سایر برندهای مطرح در زمینه خوراک دام و کشاورزی پیشی و به سرعت رونق گرفت.

اما با گذشت بیست سال از اجرای پروژه خوراک در مغولستان، تجهیزات خوراک دام و طیور ژنگ ‌چانگ همچنان باثبات است و علاوه بر اینکه عملکرد و راندمان تولید تمامی انتظارات مشتری را برآورده کرده، مزایای اقتصادی قابل ملاحظه‌ای نیز ایجاد کرده که منجر به پیشرو بودن شرکت آقای لیو در زمینه کشاورزی و دامداری محلی شده است.

چه عواملی منجر شده تا تجهیزات ژنگ‌ چانگ پس از بیست سال همچنان بدون مشکل به کار خود ادامه دهد؟

کیفیت قابل اطمینان تجهیزات، طراحی دقیق در محیط کارخانه و چیدمان تجهیزات توسط ژنگ ‌چانگ از عوامل اصلی پایداری کارخانه خوراک است. چیدمان مناسب و منطقی، نگهداری از تجهیزات را آسان و طول عمر آن‌ها را زیاد می‌کند. همچنین مکانیسم تعویض اجزا، به روزرسانی و جایگزینی لوازم یدکی ماشین‌آلات خوراک دام و طیور با هزینه کم را تا حد زیادی تسهیل می‌کند.

سطح بالای خدمات پس از فروش ژنگ‌ چانگ از دیگر عوامل تاثیر گذار بر پایداری پروژه خوراک است. ژنگ ‌چانگ نه تنها مشاوره فنی آنلاین ارائه می‌کند، بلکه خطاهای موجود را هرچه سریع‌تر توسط مهندسین خدمات برطرف می‌کند و بازدیدهای دوره‌ای انجام می‌دهد.

محصول و خدمات، همکاری طولانی مدت بین مشتریان و ژنگ ‌چانگ ایجاد می‌کند. گروه ژنگ‌ چانگ محصولات خود را جلو می‌برد و مداوم به روز می‌کند تا ارزش بیش‌تری برای مشتریان ایجاد کند.