میکسرهای ژنگ‌چانگ با قابلیت یکنواختی بسیار بالا در اختلاط مواد

میکسرهای ژنگ‌چانگ با قابلیت یکنواختی بسیار بالا در اختلاط مواد

میکس کردن مواد روشی برای به دست آمدن نسبت مواد مغذی در فرمولاسیون تولید خوراک می باشد. به واسطه یک حرکت‌ فیزیکی مشخص در یک بازه زمانی مشخص، مواد اولیه جامد و مایع براساس فرمول درون مخزن میکسر قرار می‌گیرند و به طور مساوی سرتاسر مخزن توزیع می‌شوند. میزان یکنواختی در مخلوط شدن مواد در جذب کامل و کافی مواد مغذی موجود در خوراک توسط حیوان تاثیر مستقیم دارد. نکته کلیدی در اختلاط همگن، انتخاب میکسر مناسب، زمان میکس کردن و روش درست ورود مواد اولیه به داخل دستگاه می‌باشد.

میکسرهای ژنگ چانگ با فن آوری شرکت Forberg نروژ با قابلیت مخلوط نمودن بسیار یکنواخت و عملکرد روان‌تر، به طور گسترده برای مواد با خصوصیات مختلف، وزن، اندازه و ظرافت متفاوت و مواد با رطوبت بالا و چسبندگی قوی در تولید خوراک پریمیکس و در صنایع دارویی، شیمیایی و افزودنی‌های غذایی به کار می‌رود.

میکسرهای دبل شفت مدل SSHJ

میکسر دبل شفت مدل SSHJ

میکسرهای دبل شفت مدل SSHJ ژنگ چانگ عملکردی روان را تضمین می‌کند و با گیربکس‌های دبل(دوگانه) مصرف انرژی کاهش می‌یابد. سیستم برگشت هوا منحصر به فرد به جریان روان هوا در طول فرآیند تغذیه کمک می‌کند. انواع مختلفی از مواد جامد و مایع را می‌توان در هر زمان به واسطه اسپری دقیق‌تر، سرعت میکس و یکنواختی بالاتر اضافه کرد.

میکسر پدالی تک شفت مدل SDHJ

میکسر پدالی تک شفت مدل SDHJ

میکسر پدالی تک شفت مدل SDHJ ژنگ چانگ کارآیی بیشتر و آلودگی صوتی کمتر به همراه دارد. مجهز به تیغه قابل تنظیم می‌باشد که عمر طولانی دستگاه و پس‌ماند کم را تضمین می‌کند. این دستگاه با قابلیت اختلاط همگن‌تر  (cv<= 2.5%) جهت افزودن مایعات مختلف به کار می‌رود.

میکسر ریبونی مدل  SLHY

میکسر ریبونی مدل  SLHY

در میکسر ریبونی مدل  SLHY ژنگ چانگ عملیات مخلوط نمودن روان، یکنواختی بالا، زمان مخلوط نمودن کوتاه، تخلیه سریع و مقدار پس‌ماند کم می‌باشد.  تسمه مارپیچی دوسویه از از فولاد آلیاژی با کیفیت ساخته شده و مجهز به دستگاه تمیزکننده حلقه‌ای می‌باشد. جهت افزودن مایعات می‌توان چندین نازل اتمایزر نصب کرد.

میکسر ملاسی

میکسر ملاسی

هنگامی که ملاس خوراک از مقدار معینی بیشتر باشد، میکسر مخصوص مورد نیاز است. مقدار ملاس زیاد به دلیل گرانروی زیاد ممکن است باعث پراکندگی ضعیف و مصرف زیاد انرژی شود. مدل پدالی، پرسرعت و قدرتمند میکسر ملاسی در این موقعیت می‌تواند نقش بسزایی داشته باشد.

نازل‌های اتمایزر هوای متراکم به بهبود اثر اتمیزه شدن ملاس کمک می‌کند. زاویه خاص تیغه، زمان مخلوط شدن مواد و یکنواختی آن ‌را تضمین می‌کند. این دستگاه مجهز به دو درب بزرگ می باشد که فرایند تمیز کردن دیوار داخلی و تنظیم تیغه را تسهیل می‌کند.

میکسر کوتر وکیومی مجهز به تیغه

میکسر کوتر وکیومی مجهز به تیغه

سیستم کوتر وکیومی مجهز به تیغه عمدتا برای خوراک مش اکسترود‌شده و پلت شده به کار می‌رود تا مقدار زیادی مواد اولیه مایع همچون چربی و ویتامین‌های محلول در چربی را اسپری کند.

مجهز به آب‌بندی ویژه انتهای شفت و عملیات وکیوم مناسب می‌باشد. همچنین مجهز به چندین اسپری چندسویه که عملکرد مناسبی دارند.  برای تضمین ثبات پلت ‌میل‌ها از فولاد ضدزنگ برای قسمت‌هایی که در مجاورت مواد اولیه هستند استفاده می‌شود. اثر کوتینگ کردن دقیق‌تر و روان‌تر می‌باشد. مقادیر مایع افزودنی می‌تواند افزایش یابد. طراحی منحصر به فرد روتور و درب تخلیه میزان خرد شدن خوراک پلت ‌شده را کاهش می‌دهد.

ژنگ چانگ متعهد به ارائه تجهیزات خوراک درجه یک و راه‌حل‌های سیستماتیک برای مشتریان در سطح بین‌المللی و همچنین ایجاد مزیت رقابتی متفاوت برای مشتریان با تجهیزات پیشرفته، کنترل کیفیت بسیار خوب و سهم بیشتر در توسعه پایدار صنعت خوراک است.