ژنگ ‌چانگ و پروژه جاده ابریشم جدید

ژنگ ‌چانگ و پروژه جاده ابریشم جدید

آلاشانکو، سین کیانگ، مهم‌ترین شهر بندری در غرب چین است. واردات انواع کالا از کشورهای راه ابریشم جدید (The Belt and Road) به آلاشانکو به عنوان اولین منطقه آزاد یکپارچه در سین کیانگ انجام می‌شود که در بازار داخلی توزیع و یا در فرآیند تولید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Grain Engineering، به عنوان برند برتر در زمینه مهندسی انبار و زیرمجموعه گروه ژنگ ‌چانگ، ارائه دهنده خدمات یکپارچه در زمینه خشک کردن غلات، انبارداری، حمل و نقل و تجهیزات نگهداری است. این شرکت با طرح راه ابریشمی جدید به طور فعالانه همراه بوده است و با توانمندی در زمینه مهندسی و تحویل تجهیزات، سه پروژه بزرگ با نام‌های انبارداری آیجو، انبارداری جینشاهه و انتقال غلات بالک جینگانگ در منطقه آزاد یکپارچه آلاشانکو اجرا کرده است.

تلویزیون سین کیانگ پیشرفت پروژه انتقال غلات بالک جینگانگ را که توسط Grain Engineering گروه ژنگ‌ چانگ برند مطرح ماشین‌آلات خوراک دام، طیور و آبزیان اجرا شده است، گزارش کرد.

این پروژه از دو خط ریلی برای توزیع غلات بالک با ظرفیت انتقال ۱۶۰۰ تن در ساعت استفاده خواهد کرد و بدون شک بزرگ ترین پروژه توزیع غلات بالک در راه ابریشمی جدید خواهد بود که از اهمیت استراتژیک زیادی برای صنعت غلات برخوردار است.

پروژه انبارداری آیجو

پروژه انبارداری جینشاهه

در آینده، ژنگ ‌چانگ به ارزش اصلی وحدت در قلب، اعتبار، همبستگی، ارزش و نتیجه‌گرایی پایبند خواهد بود تا محصولات و خدمات پایدار و قابل اطمینان جهت ساخت و ساز استراتژیک در راه ابریشمی جدید ارائه کند و همچنین توسعه پایدار و سالم صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان و غلات را ارتقا دهد.