ژنگ‌چانگ، محافظ محیط زیست

ژنگ‌چانگ، محافظ محیط زیست

اگرچه درجه حرارت بالا در تابستان امری طبیعی است، اما اثر گلخانه‌ای ناشی از انتشار دی اکسید کربن نیز دلیل مهمی است که اخیراً بسیاری از مناطق معتدل نیز به اندازه مناطق گرمسیری داغ شده اند. با این وجود، این تنها یکی از مشکلات محیط زیست است.

در سال‌های اخیر، حفظ انرژی، حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار توجه اقشار مختلف را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. مواجهه با چالش‌های محیط زیستی همچون آلودگی هوا، مصرف بی‌رویه آب و گرم شدن کره زمین، بسیاری از شرکت‌های تولیدی را به سمت توسعه پایدار سوق داده است.

گروه ژنگ ‌چانگ برند چینی پیشرو در جهان در زمینه خوراک دام و طیور و آبزیان، تجهیزات خوراک زیست توده(بیومس)، تجهیزات انبار و ارائه دهنده راهکارهای جامع سیستمی، همواره به توسعه پایدار، بهینه سازی مصرف مواد اولیه، آب و زمین، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست پایبند بوده است.

در سال ۲۰۱۸، نرخ استفاده از انرژی تجدید پذیر گروه ژنگ‌چانگ به 3/16% و نرخ بازیافت پسماند به 8/%37 رسیده است.

در ادامه به چند مورد از اقدامات ژنگ‌ چانگ در جهت توسعه پایدار اشاره می‌کنیم:

محکم کردن مستمر ردپای تولید

گروه ژنگ‌ چانگ از تولید مسئولانه حمایت می‌کند و در تمام جنبه‌های تولید ملاحظات محیطی را در نظر می‌گیرد. در کارخانجات تولید خوراک دام، طیور و آبزیان به صرفه جویی در مصرف انرژی و آب، کاهش ضایعات و کاهش انتشار آلاینده‌ها توجه می‌کند تا تاثیرات خود بر محیط زیست را به حداقل برساند. به عنوان یک تولیدکننده بزرگ ماشین‌آلات خوراک دام، طیور و آبزیان، در چندین بخش از تولید مصرف انرژی زیاد می‌باشد. با این حال ژنگ‌ چانگ سعی در یافتن راه‌حل‌های نوآورانه انرژی برای کاهش هزینه‌ها و تاثیرات زیست محیطی دارد.

صرفه‌جویی در مصرف آب

آب منبع حیات است. جهت حفظ منابع آب، گروه ژنگ ‌چانگ نه تنها آگاه است که مشکل کمبود آب تاثیر عمیقی بر اقتصاد، جامعه و محیط زیست خواهد گذاشت بلکه به طور جدی اقداماتی در جهت کاهش مصرف آب در فرآیند تولید خود انجام داده است.

در کارخانه تولید خوراک، فرآیند پاشش رنگ معمولا به مقدار زیادی آب نیاز دارد. بنابراین گروه ژنگ‌ چانگ تجهیزات تصفیه فاضلاب برای بازیافت معرفی کرده است که باعث کاهش مصرف آب می‌شود.

کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای

تیم فنی ارشد گروه ژنگ‌ چانگ از فناوری انفعال بدون فسفر برای سطوح اجزا که نه تنها ایمنی فرآیند را افزایش می‌دهد بلکه انتشار آلاینده‌های هوا و ضایعات مضر را کاهش می‌دهد.

تیم حرفه‌ای تحقیق و توسعه در زمینه صرفه جویی در مصرف انرژی، کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و ساخت پروژه‌های “سبز” به مشتریان در سطح جهانی کمک می‌کند.

گروه ژنگ‌ چانگ همواره به ارتقا توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست پاییند بوده است. از طرفی با ارتقا مداوم ردپای تولید جهت کاهش اثرات آن بر محیط زیست، نوآوری تکنولوژی و ارائه تجهیزات و راه‌حل‌های پایدار از طرفی دیگر به مشتریان برای رسیدن به توسعه پایدار کمک می‌کند. در سراسر جهان، شاهد دستاوردهای گروه ژنگ ‌چانگ و کمک به مشتریان در جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای هستیم.

کارخانه خوراک CP در هوهوت مغولستان واقع شده است. با وجود الزامات سختگیرانه محلی در زمینه حفاظت از محیط زیست جهت استفاده از استاندارهای مرتبط با انتشار گازهای گلخانه‌ای، گروه برنامه مهندسی و تیم تحقیق و توسعه هوشمند ژنگ ‌چانگ به طور مشترک یک سیستم مدیریت کنترل ایجاد کردند که نه تنها الزامات محلی حفاظت از محیط زیست را رعایت می‌کند بلکه در عملیات بعدی هزینه را برای مشتریان کاهش می‌دهد.

نوآوری کارآمد محصول، صرفه جویی انرژی هر پروژه را ارتقا می‌بخشد. با ظهور نسل جدید آسیاب چکشی ژنگ ‌چانگ، محصول پایدار، قابل اطمینان، کارآمد و صرفه جو در مصرف انرژی نه تنها تجربه جدیدی را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد بلکه پیشرفت پایدارتری در کمک به ساخت پروژه‌های صرفه جویی در انرژی سبز ایجاد می‌کند.