پروژه بزرگ و جدید CP

پروژه بزرگ و جدید CP

اخیرا اجرای فاز دوم خط تولید گروه CHIA TAI CONTI با گرید بالا و ظرفیت ۳۶۰،۰۰۰ تن خوراک دام و طیور در یانگ‌جیانگ توسط گروه ژنگ چانگ برند مطرح چینی تولیدکننده ماشین‌آلات خوراک دام، طیور و آبزیان به طور رسمی پایان یافته است.

گروه CHIA TAI CONTI یک شرکت بین‌المللی بزرگ و جامع در زمینه کشاورزی و دامپروری پیشرفته می‌باشد که به طور مشترک توسط گروه CP و شرکت Grain Continental تاسیس شده است. این شرکت به عنوان اولین شرکت سرمایه‌گذاری خارجی در چین در سال ۱۹۸۱ در شهر شنژن تأسیس شد. انگیزه ایجاد یک پایگاه تولید خوراک دام و طیور در مقیاس بزرگ در یانگ‌جیانگ گسترش به مناطق غنی و توسعه‌یافته چون مائومینگ، ژانجیانگ، گوانژی و هانیان است و در نتیجه مزیت رقابتی خود را در بازار تثبیت می‌کند.

البته به دلیل تعداد زیادی شرکت شناخته‌شده در زمینه خوراک داخلی و خارجی امر ساده‌ای نیست. ظرفیت کلی تولید بازار، کیفیت محصول و تأثیر برند که در سطح بالایی قرار دارند چالشی جدی برای گروه CHIA TAI CONTI ایجاد می‌کند. در نتیجه الزامات بالاتری برای تولید و کیفیت تجهیزات کارخانه خوراک دام و طیور مطرح کرده است.

در مراحل ابتدایی پروژه، ژنگ چانگ به عنوان تولیدکننده ماشین‌آلات خوراک دام، طیور و آبزیان تعداد زیادی مهندس مجرب نصب و ساخت را به کار گرفت و با گروه CHIA TAI CONTI کاملاْ در ارتباط بود. تیم ژنگ چانگ با کیفیتی حرفه‌ای و تلاش‌های بی وقفه در نصب و چیدمان تجهیزات، پروژه تولید خوراک با ظرفیت سالانه ۳۶۰،۰۰۰ تن را در مدت تنها ۵/۵ ماه با موفقیت به پایان رساند.

کیفیت بالای این خط تولید نه تنها در طراحی بدیع چیدمان و تکنیک‌های نصب بلکه در کیفیت و‌کارایی بالای ماشین‌آلات خوراک دام و طیور ژنگ چانگ نیز نمایان است. اکنون به جزئیات بیشتری درمورد این پروژه می‌پردازیم.

فناوری و تجهیزات پیشرفته پردازش، انتخاب‌های بیش‌تر و ظرفیت بالاتر

در این پروژه از تکنولوژی پردازش خردکن-میکسر خوراک دام و طیور استفاده می‌شود. در بخش خردکن از چهار دستگاه آسیاب چکشی SFSP112*60F استفاده می‌شود و ماشین آلات اصلی بخش دسته بندی سه دستگاه میکسر دبل شفت  3SSHJ5s می‌باشد. مجهز به ۴۸ مخزن دسته‌بندی تا مشتریان گزینه دسته‌بندی بیشتری داشته باشند. علاوه بر این، مخزن پریمیکس و مقیاس دسته‌بندی تجهیز شده اند که می‌توان پریمیکس و افزودنی‌ها را با دقت بیش‌تری اضافه نمود، دقیق‌تر مخلوط کرد، اتلاف غیر ضروری را کاهش داد و به صورت قابل توجهی ظرفیت تولید را افزایش داد.

تعداد زیادی خطوط تولید برای رفع نیازهای متنوع

در کل هفت خط تولید وجود دارد که شامل پنج خط پلت کردن، یک خط اکسپندرینگ و یک خط اکسترودینگ ذرت است. برای انواع تولید، ۲خط خوراک طیور خرد شده، ۴ خط خوراک خوک و ۱ خط ذرت اکسترود شده وجود دارد که می‌توانند نیازهای متنوع تولید را به طور کامل برطرف کنند.

برای افزایش ظرفیت تولید از تجهیزات با کیفیت بالا استفاده کنید

تمام دستگاه‌های اصلی از کنترل خودکار همچون اکسپندر SPZL338 و اکسترودر SPHG5000c استفاده می‌کنند. در بخش بسته‌بندی محصولات نهایی از مقیاس بسته‌بندی دابل باکت  SDBY-P(s)استفاده می‌شود و همچنین شامل سیستم اضافه کردن مایع و بخار می‌باشد. تمامی این محصولات کیفیتی بالا دارند که افزایش ظرفیت تولید را تضمین می‌کنند.

سیستم کنترل خودکار هوشمند، راحت‌تر و کارآمدتر

این پروژه از کنترل خودکار شامل دسته‌بندی، انبارداری، پلت کردن و بسته بندی خودکار استفاده می‌کند تا هزینه نیروی کار را به شدت کاهش دهد و تمام داده‌های کارخانه خوراک دام و طیور را به صورت واضح جمع‌ آوری کرده که برای مدیریت داده‌ها و تنظیم استراتژی سودمند است.