هشتمین نمایشگاه بین‌ المللی فید اکسپو

هشتمین نمایشگاه بین‌ المللی فید اکسپو

بزرگترین رویداد صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور در سال 1402 موسوم به فید اکسپو (Iran FeedExpo 2023) ، ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

نمایشگاه فید اکسپو در مجتمع نمایشگاهی واقع در بوستان گفتگو تهران برگزار خواهد شد.

شرکت سما گستر کهن در نمایشگاه فید اکسپو

شرکت سما گستر کهن نماینده انحصاری ژنگ چانگ؛ بزرگترین تولیدکننده ماشین آلات تولید خوراک دام، طیور و آبزیان در چین و همچنین نماینده انحصاری شرکت آلبرک؛ تولیدکننده تجهیزات کشتارگاه از تمامی فعالان و دست اندرکاران بخش خوراک دام، طیور و آبزیان کشور جهت شرکت در نمایشگاه فید اکسپو و بازدید از غرفه این شرکت دعوت می‌کند.

همچون سال‌های گذشته، در نمایشگاه فید اکسپو شرکت‌های بزرگ و معتبر در زمینه‌های مختلف خوراک اعم از واردکنندگان نهاده، ریزمغذی‌ها، ویتامین‌ها و تأمین‌کنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات، شرکت‌های توزیع‌کننده، کارخانجات معتبر تولیدکننده خوراک دام، طیور و آبزیان و همچنین تشکل‌های بزرگ بخش دام و طیور و سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی حضور دارند. همچنین در این دوره از فید اکسپو همایش‌های علمی و کاربردی برای فعالان صنعت برگزار می‌شود که شرکت در این همایش‌ها برای تمامی بازدیدکنندگان رایگان خواهد بود.

فید اکسپو

•فید فید اکسپواکسپوفید اکسپوبب

نقش نمایشگاه فید اکسپو در صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان

فید اکسپو مهم‌ترین و جامع‌ترین نمایشگاه در زمینه خوراک دام، طیور و آبزیان ایران بوده و هرساله فرصت‌های بسیاری برای بازدیدکنندگان در جهت برقراری ارتباط با رهبران و متخصصان صنعت فراهم می‌کند. این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای برگزاری سمینار و همایش‌های علمی و کاربردی در مورد آخرین روندها، چالش‌ها و فرصت‌های حوزه خوراک است که به تبادل دانش و فناوری میان فعالان صنعت کمک می‌نماید و در نتیجه رشد و توسعه پایدار صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان را به دنبال دارد.

در هشتمین نمایشگاه فید اکسپو، شرکت‌های حاضر در این رویداد به ارائه گسترده محصولات نوآورانه، فناوری‌ها و خدمات خود می‌پردازند و فرصت شناسایی روندهای جدید بازار خوراک ایران، برقراری همکاری‌های تجاری و گسترش دسترسی به بازار فراهم می‌شود.

رویداد فید اکسپو محیطی حرفه‌ای و در عین حال دوستانه برای برقراری ارتباط بین شرکت‌کنندگان و نمایندگان بین‌المللی و تقویت روابط تجاری بین‌المللی ایجاد کرده و به شکل گیری و راه‌اندازی پروژه‌های نوآورانه و مؤثر در صنعت خوراک ایران کمک می‌کند.

همواره سلامت دام، طیور و آبزیان نقش بسیار مهمی در سلامت انسان ایفا نموده است. بخش قابل توجهی از سلامت حیوانات را خوراک مصرفی آن‌ها تعیین می‌کند. به این ترتیب صنعت خوراک در تأمین غدای کافی و سالم بسیار حیاتی و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر این ارتباط میان سلامت انسان و دام، طیور و آبزیان نشان‌دهنده اهمیت نظارت دقیق بر زنجیره تأمین غذایی و کیفیت خوراک از مرحله تولید تا مصرف است تا سلامت همگان تضمین شود. فید اکسپو هر ساله با شعار «خوراک سالم – غذای سالم – انسان سالم» با هدف فراهم نمودن  تمام زمینه‌های مورد نیاز سلامت دام، طیور و آبزیان برگزار می‌گردد.

آدرس: تهران، خیابان گیشا(کوی نصر)، انتهای خیابان شهید علیالی، مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو، سالن تهران، غرفه A17، شرکت سما گستر کهن(خطوط تولید خوراک دام، طیور، آبزی، سیلوهای فلزی، دای و رولر و …)

ساعت بازدید: ۱۰ الی ۱۸