ماشین آلات خوراک دام طیور و آبزیان

ماشین آلات خوراک دام طیور و آبزیان

شرکت فنی مهندسی سما گستر کهن با همکاری با شرکت بزرگ ژنگ چانگ چین که بزرگترین تولید کننده ماشین آلات خوراک می باشد در زمینه های ماشین آلات خوراک دام و طیور و ماشین آلات خوراک آبزیان فعال می باشد. شرکت سما گستر کهن با افتخار سالهاست که در زمینه ماشین آلات خوراک با مشتریان عزیز خود همکاری می نماید.

ماشین آلات خوراک

ماشین آلات خوراک ماشین آلاتی هستند که طی یک فرایند نه چندان پیچیده ،خوراک دام و طیور و آبزیان را با فرمول های متفاوت تولید می کنند. امروزه با پیشرفت علم و مکانیزه شدن صنعت ،تولید خوراک دام و طیور هم به این سمت کشیده شده است. شرکت سما گستر کهن مفتخر است که به نمایندگی شرکت ژنگ چانگ انواع محصولات ماشین آلات خوراک دام و طیور و ماشین آلات خوراک آبزیان را ارائه دهد.

ماشین آلات خوراک دام و طیور و آبزیان

برای تولید خوراک دام و طیور و آبزیان نیاز به ماشین آلاتی است که تولید سریع ،سلامت و بصرفه انجام شود. برای تولید خوراک دام و طیور وابسته به نوع خوراک نیاز به تجهیزاتی است که شرکت سما گستر کهن این نیاز را براورده میکند. با ساخته شدن ماشین آلات مختلف برای خوراک دام و طیور مانند: دستگاه پلت میل ،میکسر ،تجهیزات افزودن مایعات ،آسیاب چکشی ،کولر های مخصوص ،کرامبلر ،غربال و انواع دیگر تجهیزات کارخانه های خوراک دام و ماشین آلات مختلف برای خوراک آبزیان مانند: اکسترودر خوراک آبزیان ،دستگاه  وکیوم اسپری روغن ،انواع خشک کن ،اکسترودر آبزیان ،انواع آسیاب ،دستگاه پلت میگو و انواع دیگر تجهیزات تولید خوراک آبزیان، کار برای تولید کنندگان خوراک راحت شده است.

شرکت ژنگ چانگ

شرکت ژنگ چانگ به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات خوراک و پیمانکاران اجرایی پروژه های کلید بسته خط کامل، درسال 1918 در کشور چین تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت با داشتن بیش از 1500 پرسنل، 20 شعبه و 30 دفتر خدماتی در کشورهای دیگر در این صنعت در حال فعالیت می باشد. شرکت ژنگ چانگ با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا و تولید تجهیزات پیشرفته خط تولید  ماشین آلات خوراک دام و طیور و آبزیان بیش از 9000 پلت میل به 65 درصد از تولید کنندگان خوراک حیوانات در چین و بیش از 3000 پروژه کلید بسته در زمینه های خوراک دام و طیور، آبزیان، خوراک خوک، پری میکس، کنسانتره، تولید خوراک از ذرات رازک ، خط کود، سیلوهای ذخیره، پلت خاک اره و تجهیزات بازیافت فضولات به مشتریان خود در سرتاسر دنیا ارائه نموده است. شرکت ژنگ چانگ با  ارائه خدمات خود در زمینه طراحی و تولید تجهیزات و ماشین آلات،  ساخت سازه های فلزی، سیلوهای ذخیره،سیستم خشک کن، مهندسی عمران، نصب و راه اندازی تجهیزات ، سیستم کنترل اتوماتیک و آموزش به مشتریان همواره به عنوان یک پشتیبان و راهنما در کنار مشتریان خود بوده است. این شرکت با کسب تجربه های ارزشمند در طول 100 سال سابقه، موفق به حل مسائل و مشکلات مختلف و ارائه راه حل های جامع و فراگیر به مشتریان خود در صنعت ماشین آلات خوراک شده است. در حال حاضر این شرکت با استفاده از تیمی مجرب و با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته در زمینه ی انواع خوراک، علوفه، محافظت محیطی، کود و… به فعالیت خود به صورت پیشرفته ادامه میدهد. سما گستر کهن نماینده انحصاری شرکت ژنگ چانگ می باشد. این شرکت با بیش از یک دهه تجربه در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد. در حال حاضر این شرکت بیش از 20 پروژه خط تولید خوراک در ایران ارائه نموده است.