ماشین آلات خوراک دام و طیور و آبزیان

شرکت فنی مهندسی سما گستر کهن با همکاری شرکت ژنگ چانگ، بزرگترین تولیدکننده ماشین آلات خوراک در چین، در زمینه‌های ماشین آلات خوراک دام و طیور، ماشین آلات خوراک آبزیان و سیلوهای فلزی فعالیت می‌کند.

ماشین آلات خوراک دام و طیور

ماشین آلات خوراک دام و طیور

برای مشاهده ماشین آلات خوراک دام و طیور روی این قسمت کلیک کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت‌ها و جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاهده ماشین آلات خوراک دام و طیور
ماشین آلات خوراک آبزیان

ماشین آلات خوراک آبزیان

برای مشاهده ماشین آلات خوراک آبزیان روی این قسمت کلیک کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت‌ها و جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاهده ماشین آلات خوراک آبزیان
سیلوهای فلزی

سیلوهای فلزی

برای مشاهده مشخصات سیلو‌های فلزی روی این قسمت کلیک کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت‌ها و جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاهده سیلوهای فلزی

ماشین آلات خوراک

صنعت تولید خوراک دام و طیور همچون سایر صنایع با پیشرفت و رشد تکنولوژی همراه بوده و به کمک ماشین آلات خوراک طی یک فرآیند نه چندان پیچیده می‌توان خوراک دام و طیور و آبزیان با فرمول‌های متفاوت تولید کرد. جهت افزایش بازدهی و سودآوری کارخانجات خوراک، انتخاب ماشین آلات مناسب با قابلیت تولید سریع، سالم و به صرفه که خوراک دام، طیور و آبزیان با کیفیت تولید کنند بسیار حائز اهمیت است. شرکت سما گستر کهن مفتخر است به نمایندگی شرکت ژنگ چانگ انواع محصولات ماشین آلات خوراک دام و طیور از قبیل دستگاه پلت میل، میکسر، تجهیزات افزودن مایعات، آسیاب چکشی، کولرهای مخصوص، کرامبلر، غربال و سایر تجهیزات مورد نیاز کارخانه‌ خوراک دام و ماشین آلات خوراک آبزیان  همچون اکسترودر خوراک آبزیان، دستگاه وکیوم اسپری عمودی، انواع خشک کن، آسیاب پودری، پلت میگو و… ارائه دهد.

شرکت ژنگ چانگ

گروه ژنگ چانگ با سابقه‌ای‌ صد ساله در سال 1918 در جیانگسو تأسیس شده است. این شرکت در زمینی به مساحت 300٫000 متر مربع با بیش از 2500 پرسنل، بیش از 20 شعبه و همچنین بیش از 30 دفتر خدماتی در داخل و کشورهای دیگر در حال فعالیت است. شرکت تولید ماشین‌ آلات خوراک و روغن غلات ژنگ چانگ یکی از شرکت‌های اصلی زیرمجموعه گروه جیانگسو ژنگ چانگ است. این شرکت ارائه‌دهنده ماشین‌ آلات فرآوری خوراک و مجری پروژه‌های‌ کلید بسته است و صنعت خوراک به عنوان فعالیت اصلی آن محسوب می‌شود. با توسعه و نوآوری مداوم در صنعت ماشین‌ آلات خوراک، از اولین پلت میل ساخته شده در چین تا پلت میل مدل 1208 با بیشترین ظرفیت تولید داخلی (75 تن در ساعت)، ژنگ چانگ در بیش از 80 کشور و منطقه در جهان فعال است، بیش از 9٫000 پلت میل برای 65 درصد از شرکت‌های تولیدکننده خوراک در چین تأمین نموده و بیش از 6٫000 ‌پروژه کلید بسته شامل: خطوط کامل تجهیزات تولید خوراک دام و طیور، آبزیان، گاو و گوسفند، مرغ تخمگذار، انرژی تجدیدپذیر سوخت پلت کاه زیست توده، ماشین‌آلات کشاورزی، تولید خوراک از ذرات رازک، خط پلت کود، سیستم‌های مدیریت پسماند و سایر زمینه‌ها ارائه کرده است. پس از 60 سال تحقیق و توسعه، ژنگ چانگ در صنعت خوراک چین به شرکتی پیشرو در تکنولوژی تبدیل شده‌ است و با کسب تجربه‌های ارزشمند در طول 100 سال سابقه خود، موفق به حل مسائل و مشکلات مختلف و ارائه راه حل‌های جامع به مشتریان در صنعت ماشین آلات خوراک شده است. شرکت سما گستر کهن نماینده انحصاری شرکت ژنگ چانگ در ایران، با بیش از یک دهه فعالیت در این صنعت موفق به اجرای تعداد زیادی پروژه تولید خوراک گردیده است که تعدادی به صورت کلید بسته و تعدادی به صورت تجهیز نمودن کارخانجات خوراک می‌باشند.

کاتالوگ محصولات

کاتالوگ اطلاعات محصولات

مشاهده کاتالوگ