شرکت ژنگ چانگ در نمایشگاه VIV ASIA 2023

شرکت ژنگ چانگ در نمایشگاه VIV ASIA 2023

VIV ASIA 2023 بزرگترین و کاملترین نمایشگاه دام،طیور و آبزیان در آسیا است و تمامی بخش‌های مرتبط شامل تولید خوراک تا دامداری، اصلاح نژاد، دامپزشکی، راهکارهای بهداشت حیوانات، فرآیند کشتار، تولید و پردازش ماهی، تخم مرغ، محصولات لبنی و غیره را دربر می‌گیرد. این رویداد مجموعه‌ای منحصر به فرد از شرکت‌های پیشرو در بازار جهانی و منطقه‌ای را ارائه می‌دهد. شرکت در این رویداد برای تمامی فعالان حرفه‌ای در صنعت کشاورزی بسیار ضروری و حائز اهمیت است.

نمایشگاه VIV ASIA 2023 در تاریخ ۸ الی ۱۰ مارس در بانکوک پایتخت کشور تایلند برگزار شد و شرکت ژنگ چانگ با شرکت در این رویداد از تکنولوژی و راهکارهای جدید خود رونمایی کرد. با افزایش کاربری و محبوبیت تکنولوژی پلتینگ خوراک دام و طیور ژنگ چانگ در بازار آسیا، ژنگ چانگ ماشین‌آلات خوراک آبزی و خوراک حیوانات خود را نیز به نمایش گذاشت.

شرکت ژنگ چانگ نه تنها تجهیزات باثبات و قابل اطمینان و راهکارهای مهندسی جامع به تولیدکننگان خوراک ارائه می‌دهد بلکه ثبات کیفیت محصول را نیز تضمین می‌کند و خدمات فنی قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

این تجهیزات نتیجه‌ی سال‌ها تجربه مهندسی ژنگ چانگ در داخل و خارج به همراه فناوری‌های نوآورانه است که به صورت مداوم برای برتری و رسیدن به محصولی باکیفیت بازبینی و بررسی می‌شوند.

شرکت ژنگ چانگ همواره به ارائه تجهیزات و راه‌حل‌های پایدار و قابل اعتماد به مشتریان خود در سراسر دنیا متعهد خواهد بود. این شرکت با تکیه بر فناوری پیشرفته و کنترل کیفیت منحصر به فرد خود، به ایجاد مزیت‌های رقابتی متمایز برای مشتریان و ترویج توسعه پایدار در صنعت خوراک ادامه خواهد داد.