مزایای پلت میل‌های شرکت ژنگ چانگ

مزایای پلت میل‌های شرکت ژنگ چانگ

دستگاه‌های پلت میل ژنگ ‌چانگ برند مطرح چینی تولیدکننده ماشین‌آلات خوراک دام، طیور و آبزیان به بیش از ۹۰۰۰ واحد صنعتی در دنیا فروخته شده است، ۶۵٪ از تولیدکنندگان خوراک در چین و ۶۸۰۰ شرکت فعال در زمینه خوراک در سراسر جهان از ماشین‌آلات خوراک دام، طیور و آبزیان ژنگ چانگ استفاده می‌کنند که در حال حاضر کارآیی آن‌ها حداقل ۱۵٪ افزایش یافته است.

بهبود کیفیت (استفاده از فناوری CPM آمریکا)

با توجه به اخذ تکنولوژی شركت CPM آمريكا(مجهز به تکنولوژی ساخت پلت میل) در سال ١٩٩٨، دستگاه پلت میل ژنگ چانگ نه تنها در ظاهر بلکه در عملکرد، عملیات حرارتی، مواد به کار رفته و عمر مفید قطعات استفاده شده در آن پیشرفت زیادی داشته است و  از نتیجه قابل اطمینان‌تری برخوردار است.

SGK

پایدار و قابل اطمینان

شرکت‌های داخلی و خارجی که از خطوط تولید خوراک دو کاندیشنره ۴۲۰ ژنگ‌چانگ استفاده می‌کنند، می‌توانند بیش از ۲۶۰۰۰ ساعت عملیات بدون مشکل و مداوم داشته باشند.(مثال: دستگاه پلت میل SZLH 420D)

SGK

افزایش تولید

دستگاه پلت میل ارتقا یافته اما قیمت آن تغییری نکرده است و در تولید و کیفیت پیشرفت چشمگیری داشته است.

SGK

دستگاه پلت میل خوراک دام و طیور مدل SZLH 1208 دارای بالاترین ظرفیت تولید(۷۵-۵۵ تن در ساعت) در چین است. دستگاه اندازه‌گیری دمای یاتاقان می‌تواند بلافاصله دمای یاتاقان اصلی را کنترل کند و بر این اساس قبل از خرابی، آن را اعلام کند تا ایمنی و کارایی عملیات را ضمانت کند.

سیستم روغن‌کاری و خنک‌کننده خارجی می‌تواند با حرکت دایره‌ای به صورت همزمان هم دمای روغن و یاتاقان اصلی را پایین بیاورد و هم یاتاقان اصلی را روغن کاری کند. سیستم روغن کاری خودکار می‌تواند با اضافه کردن بدون توقف روغن به طور منظم، حجم کار اپراتورها را کاهش داده و تجهیزات را قابل اطمینان‌تر کند.

SGK

SGK

دستگاه برقی جرثقیل دای می‌تواند کارایی مونتاژ دای و رولر را بهبود ببخشد و از سختی نیروی کار بکاهد. همچنین این پلت میل مجهز به دستگاه تنظیم برش برقی مکانیزمی است که دقت ضریب یکنواختی را بهبود می‌بخشد.