سیلوهای فلزی

سیلوهای فلزی

سیلو ی فلزی به مخازن بزرگی گفته می شود که انواع مختلفی دارد و دو وظیفه اصلی آنها خشک کردن و نگهداری خوراک است. شرکت سما گستر کهن تا نصب نهایی و راه اندازی سیلو هایتان شما را همراهی می کند.

سیلو های فلزی

شرکت ژنگ چانگ به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین آلات خوراک و پیمانکاران اجرایی پروژه های کلید بسته خط کامل، درسال 1918 در کشور چین تاسیس گردید. در حال حاضر این شرکت با داشتن بیش از 1500 پرسنل، 20 شعبه و 30 دفتر خدماتی در کشورهای دیگر در این صنعت در حال فعالیت می باشد.

شرکت ژنگ چانگ با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا و تولید تجهیزات پیشرفته خط تولید خوراک بیش از 9000 پلت میل به 65 درصد از تولید کنندگان خوراک حیوانات در چین و بیش از 3000 پروژه کلید بسته در زمینه های خوراک دام، طیور، آبزیان، خوراک خوک، پری میکس، کنسانتره، تولید خوراک از ذرات رازک ، خط کود، سیلوهای ذخیره، پلت خاک اره و تجهیزات بازیافت فضولات به مشتریان خود در سرتاسر دنیا ارائه نموده است.

شرکت ژنگ چانگ با ارائه خدمات خود در زمینه طراحی و تولید تجهیزات و ماشین آلات، ساخت سازه های فلزی، سیلوهای ذخیره،سیستم خشک کن، مهندسی عمران، نصب و راه اندازی تجهیزات ، سیستم کنترل اتوماتیک و آموزش به مشتریان همواره به عنوان یک پشتیبان و راهنما در کنار مشتریان خود بوده است.

این شرکت با کسب تجربه های ارزشمند در طول 100 سال سابقه، موفق به حل مسائل ومشکلات مختلف و ارائه راه حل های جامع و فراگیر به مشتریان خود در این صنعت شده است. در حال حاضر این شرکت با استفاده از تیمی مجرب و با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته در زمینه ی انواع خوراک، علوفه، محافظت محیطی، کود، و…. به فعالیت خود به صورت پیشرفته ادامه میدهد.

سما گستر کهن نماینده انحصاری شرکت ژنگ چانگ می باشد. این شرکت با بیش از یک دهه تجربه در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد. در حال حاضر این شرکت بیش از 20 پروژه خط تولید خوراک در ایران ارائه نموده است.