درباره ما

درباره ما

درباره سما گستر کهن

شرکت سما گستر کهن (SGK) به عنوان شرکت مهندسی، بازرگانی و مشاور در سال ۱۳۸۵ تأسیس شد و در حال حاضر با داشتن تیم فنی و پرسنل مجرب خدمات متنوع فنی و بازرگانی ارائه می‌دهد:

ژنگ چانگ از سال ۱۹۱۸ تاکنون در طراحی و تولید تجهیزات و ماشین آلات خوراک فعالیت داشته است. سما گستر کهن به عنوان نماینده انحصاری این شرکت بیش از یک دهه کلیه تجهیزات و خدمات مورد نیاز شامل مشاوره، راه‌اندازی و بهره‌برداری خطوط تولید خوراک دام، طیور، آبزیان، کود شیمیایی و سویا و همچنین انواع سیلوهای فلزی، دای و رولر را ارائه نموده است. ژنگ چانگ تعداد زیادی پروژه تولید خوراک در ایران اجرا کرده است که تعدادی به صورت کلید بسته و تعدادی به صورت تجهیز نمودن کارخانجات خوراک می‌باشند.

  • نماینده انحصاری شرکت «آلبرک» ترکیه؛ با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید تجهیزات و ماشین آلات خطوط کشتارگاه طیور مطابق نیاز مشتریان.

  • سما گستر کهن در راستای تکمیل و توسعه خدمات خود به کمک مدیران باتجربه و متخصصان مکمل و افزودنی‌های خوراک می‌تواند در زمینه تأمین مواد اولیه,محصول نهایی و ویتامین‌ها وافزودنی‌های خوراک به مشتریان خود خدمات ارائه دهد.

  • نمایندگی‌های ما در هند, عمان و امارات امکان تأمین نیازهای مشتریان و توزیع در بازار ایران از طریق انبارهای مورد تأیید IVO و MOH را دارند.